Permanentní make-up v Praze

Přirozený permanentní make-up, odstranění a oprava permanentního make-upu

Vlaskové obočí “Realizmus”

Nejprirozenejší vláskové obočí, které opravdu vypádájí velmi podobně prirozeným chloupkům. Permanentní make-up obočí vláskovou metodou “Realizmus” – jedina metoda, která je vybudovaná na základě pravidl anatomie a kresby.

Vláskové obočí “Realizmus” budou nejlepším rešením pro Vás, když:

 • preferujete přirozený styl,
 • nezvykla jste použivat pro zvýraznění obočí tužku ani pudr,
 • chcete, aby nikdo nepoznal, že máte tetované obočí,
 • máte alopecie.
Nakreslené chloupky jemně zvýrazní Vaše obočí a nahradí chybějící.
Permanentní make-up vláskové obočí, tetování obočí vláskovou metodou "Realizmus"

Jak se permanentní make-up obočí vláskovou metodou “Realizmus” dělá?

Aby permanentní make-up vláskových obočí opravdu vypadal realistické, sledují nekolika nezbytným pravidlům:

 • Tetování vlásků se provádí tetovacím strojkem (mikropigmentace). To je základ metody a je velmi důležité: diki tomu každý chloupek se vytvaruje tak, aby měl ocasky do ztracena a silnější střední část. Vlásky pomoci strojku kreslím tenké, ale spolu s tím mají optický objem, a proto vypadají velmi přirozeně.
 • U každého tetování vláskových obočí používám dva hnědé odstíny a to podle pravidl světla a stínu (pravidla klasické kresby)
 • Barevně a tvarově se chlopky  polohují podle anatomických pravidl a tvaru Vaše čelní kosti.

Sledování těmto pravidlům – jediná možnost vytvořit pomoci permanentního make-upu obočí realistickou imitaci přirozených chloupků. Díkí tomu obočí po zahojení jsou velmí podobní prirozeným obočím.

Tento způsob permanentního make-upu obočí je spolehlivý a bezpečný. Pigment se aplikuje na velmi malou hloubku (max. 1 mm) a postupně osvětlí během 1.5 – 3 let. Potom lze permanentní make-up obočí obnovit.

Když máte normální, suchou, ale i citlivou pleť, pro Vás je doporučena vlásková metoda permanentního make-upu obočí.

Čím se vlasková metoda "Realizmus" liší od mikrobladingu?

Na rozdíl od vláskové metody “Realizmus”, chloupky, nakreslené pomocí mikrobladingu (čepelkámi), vždy vypadají ploché a mají hrubé ocasky.

Kromě toho, na rozdil od mikropigmentace, mikroblading je velmi traumatická metoda. Proto po zahojení často vznikájí komplikace permanentního make-upu (modré obočí, rospijeté chloupky, jizvy a pod.)

 CENÍK

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ VLASKOVOU METODOU

 • První aplikace obočí vlaskovou metodou 5390 Kč
 • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci – 50% od základní ceny
 • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců – 75% od základní ceny
 • Obnovení barvy po 24 mesiců – 85% od základní ceny

Jakou metodou permanentního make-upu obočí zvolit?

Když pohybujete, jaké obočí, vláskové nebo pudrové, budou pro Vás lepší, objednejte si termín na konzultaci. Pomohu Vám s výběrem. Společně pro Vás vybereme nejvhodnější způsob podle Vašeho typu pleti, věku, barevného typu a dalších osobních vlastností. Když máte další otázky, navštivte Blog o tetování. Najdete tam většínu odpovědí.

Objednat si termín

tel. (+420) 774 705 467

Recenze o mé práci na Google: 

Karolina Salim
Karolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.
Jana Motlikova
Jana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!
Móňa H.
Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.
Beata Chejstovska
Beata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for years and definitely recommend :).
Hana Kordačová
Hana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno, where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.
Next Reviews
js_loader

Velmi Vám poděkují za recenzi o mé práci: