Letní sleva 20% na nové aplikaci do 31.08.2024!

Days
Hours
Minutes
Seconds

Vláskování obočí v Praze metodou “Realismus”

Toužíte po nejpřirozenějším vláskování obočí, které opravdu vypadá velmi podobně přirozeným chloupkům? Permanentní make-up obočí vláskovou metodou „Realismus“ je jedinou technikou vybudovanou na základě pravidel anatomie a kresby. S vaším stávajícím obočím dokáže zázraky.

Letní sleva 20%!

Nabídka platí do 31:08:2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
Letní sleva na permanentní make-up

Proč si zvolit pro vláskování obočí právě mě

Pro co nejlepší vzhled, kvalitu a životnost permanentního make-upu je zásadní výběr specialisty, který ho provede. Co nabízím já?

Kvalifikovaná a zkušená specialistka

PMU se věnuji už řadu let, během kterých jsem pomohla množství klientek cítit se krásně a sebevědomě. O svém vzdělání mohu předložit několik osvědčení.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Pracuji jen s přírodními, hypoalergenními a stabilním pigmenty. Proto mohu garantovat hojení tetování bez komplikací a stálost barevných odstínů.

Moderní technologie a vybavení

Chci vám nabídnout jen to nejlepší, proto používám to nejnovější dostupné vybavení. Kromě něj na vás v mém studiu čeká velmi příjemná přátelská atmosféra.

Přirozenost na prvním místě

Pokud preferujete přirozený styl, nezvykla jste si používat pro zvýraznění obočí tužku ani pudr nebo zkrátka nechcete, aby někdo poznal, že máte tetované obočí, tato technika je stvořená pro vás.

Individuální přístup a konzultace s klientem

Nakreslené chloupky jemně zvýrazní vaše obočí nebo nahradí chybějící. Každý návrh obočí je originální a vždy v harmonii s vašimi individuálními rysy. Při jeho tvorbě beru v potaz také váš fototyp nebo barvu vlasů.

Odborné poradenství a péče i po aplikaci PMU

I na průběhu hojení a postprocedurální péči závisí finální vzhled tetování. Proto vám zůstávám k dispozici, abych vám v případě potřeby s tímto pomohla.

Ukázky mé práce

Nedokážete si výsledné obočí s tetováním představit? Podívejte se na příklady mé práce.

Toužíte i vy po bezchybném obočí?

Udělejte k němu první krok – objednejte se na konzultaci.

Vláskování obočí a recenze klientek

Jak svou zkušenost s PMU hodnotí mé klientky? Přečtěte si jejich reakce a příběhy.

5.0
Na základě 23 recenzí
powered by Google
Karolina SalimKarolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and... questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.celá recenze
Jana MotlikovaJana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which... I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!celá recenze
Móňa H.Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly... and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.celá recenze
Beata ChejstovskaBeata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for... years and definitely recommend :).celá recenze
Hana KordačováHana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno,... where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.celá recenze
js_loader

Jaká je za vláskování obočí cena

Prohlédněte si níže ceník za prvotní aplikaci pigmentu, jeho korekci a doplnění barvy.

Permanentní make-up obočí

 • První aplikace obočí pudrovou metodou 3D 3900 Kč

  Původní cena 4300 Kč

 • První aplikace obočí vlaskovou stroječkovou metodou "Realizmus" 4900 Kč

  Původní cena 5900 Kč

Korekce a obnovení permnentního make-upu pro stale klienty

 • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci 50% od základní ceny
 • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců 75% od základní ceny
 • Obnovení barvy po 24 mesiců 85% od základní ceny

Nezávazná konzultace

 • Konzultace 25 min 600 Kč
 • Konzultace 45 min s digitalním navrhém v Procreate 990 Kč

  Pří objednání termínu na aplikaci během 30 dnů častka 600 kč se odečítá z ceny služby.

Jak vám mohu pomoci získat obočí dle posledních trendů?

Rezervujte si termín konzultace a společně najdeme ideální řešení na míru vašim potřebám.

Jaký je průběh vláskování obočí

Tento způsob permanentního make-upu obočí je spolehlivý a bezpečný. Co od zákroku konkrétně můžete očekávat?

Průběh

Tetování chloupků se provádí tetovacím strojkem (mikropigmentace). Díky tomu lze každý chloupek vytvarovat tak, aby měl ocásek do ztracena a silnější střední část. Vlásky pomocí strojku kreslím tenké, ale spolu s optickým objemem.

Proto vypadají velmi přirozeně. U každého tetování vláskových obočí používám dva hnědé odstíny a to podle pravidel světla a stínu (pravidla klasické kresby). Barevně a tvarově se chloupky polohují podle anatomických pravidel a tvaru vaší čelní kosti.

Vlaskové obočí
Vlaskové obočí

Hojení

Tetování se zcela zahojí asi měsíc po aplikaci. Během této doby tělo část pigmentu vyloučí, jde o běžnou reakci. Výsledné tetování je tak o něco užší a světlejší než po první aplikaci.

Péče po proceduře

Po zákroku oblast udržujte čistou a suchou. Během prvních 5-7 dnů dochází k vytvoření suchých strupů a jejich odloučení. Nikdy je neškrábejte a nechte je přirozeně uvolnit.

O pokožku pečujte hydratačním krémem, který rovněž zmírní případné pocity pnutí a svědění. Podrobnosti týkající se péče o čerstvý PMU vám poskytnu osobně přímo po zákroku.

FAQ - vláskování obočí Praha

Máte ohledně mého permanentního make-upu v Praze otázky? Odpověď možná najdete v následujícím přehledu FAQ.

Vsazený pigment postupně bledne. Tetování vydrží zhruba 1.5 – 3 roky v závislosti na typu vaší pleti. Potom lze provést jeho korekci.

Ano, můžete. V prvních dnech se ale cíleně nevystavujte slunečním paprskům a vyhněte se koupání. Běžný pohyb ve venkovním prostředí není problém. Tato pravidla platí také v případě tetování očních linek a PMU rtů.

Nemějte obavy, zákrok bolestivý není. Pigment se aplikuje do velmi malé hloubky (max. 1 mm), před tetováním navíc oblast znecitlivím speciálním krémem.

Ráda vás přivítám v luxusním salonu Cherubino. Odpočiňte si v rozkošné a zároveň útulné atmosféře!