Permanentní make-up v Praze

Přirozený permanentní make-up, odstranění a oprava permanentního make-upu

Umělecké tetování

Tetování je umění a zároveň i filosofie. Musí být v souladu s vaším vnitřním světem a nesmí vadit v jakékoliv životní situaci a v jakémkoliv věku. 

Tetování je obraz, který bude pořád s vámi, a proto musí odpovídat vašemu cítění, filosofii a estetickým představám. Tetování žije spolu s vámi, může být obnovené po delší době, dá se přidat i další kus k prvnímu… Proto se snažím, aby výsledek splňoval vaše požadavky a zároveň nechávám každému motivu možnost pokračování.

Obnovení starého tetování

Pokud máte starý motiv, který se vám už nelíbí, lze ho předělat. Jsem schopná ho doplnit nebo nabídnout zcela nový motiv na překrytí původního, abyste ze svého tetování měla opět radost.

PRŮBĚH

  • Výběr motivu. Než začneme tetovat, vybereme motiv, který vás naplňuje. To může být obrázek, který přinesete s sebou, nebo motiv vybereme spolu z alba. Můžeme to provést i vzdáleně. Mohu pro vás osobně zpracovat návrh zvlášť. 
  • Poté vybereme místo, kde bude motiv umístěn. 
  • Dezinfekce, holení (podle potřeby).
  • Převod motivu na tělo (může být spojeno s volnou kresbou).
  • Samotný zákrok se ve většině případů provádí bez anestezie, ale v nejcitlivějších místech nebo kvůli nízkému prahu bolesti může být individuálně anestetikum použito.

CENÍK UMĚLECKÉHO TETOVÁNÍ

ČERNÉ TETOVÁNÍ
  • Hodina tetování 2200 Kč
BAREVNÉ TETOVÁNÍ

+20% k základní ceně černého tetování. Pokud je pro vaše tetování nutné objednat zvláštní odstíny, přidám jejich hodnotu k ceně.