Permanentní make-up rtů v Praze

Vaše rty mohou vypadat žádoucí za každé situace a v každém věku. Aplikací permanentního make-upu rtů dokáži efektivně upravit tvar, obnovit a nenásilně zvýraznit jejich barvu. A nejen to.

S pomocí PMU odstraním také drobné asymetrie a vizuálně zvětším jejich velikost. Efektu krásných “šťavnatých” rtů můžete dosáhnout i bez zásahu plastického chirurga.

Proč si vybrat pro aplikaci permanentního make-upu rtů právě mě

Kvalitní PMU rtů dokáže neskutečně zvednout ženské sebevědomí a starším dámám opticky ubere pěkných pár let. Vytvořit perfektní rty, které budou v naprosté harmonii s celým obličejem není ale nic jednoduchého.

Permanentní make-up v Praze aplikuje nespočet specialistek, řada z nich ale postrádá nezbytné estetické cítění nebo nemá pro aplikaci PMU v oblasti rtů dostatečné zkušenosti. U mě máte vždy jistotu precizní práce, ať už toužíte po krásnějším úsměvu, podmanivém pohledu nebo hustějším obočí.

Kvalifikovaná a zkušená specialistka

Vystudovala jsem architekturu a roky jsme se věnovala kreativní činnosti. Dnes jsme praktikující umělkyně. Od roku 2017 jsem zrealizovala více než 3000 úspěšných aplikací.

Ve své práci těžím z více než 20leté umělecké praxe. Mám vytříbený vkus, pevnou a citlivou ruku, což jsou atributy, které jsou pro práci PMU specialistky naprostou nezbytností.

Kvalitní a bezpečné produkty

Používám jedině spolehlivé a léty ověřené metody. Prvotřídní kvalita pigmentů, kosmetických přípravků a nástrojů je v mém studiu naprostou samozřejmostí.

Díky těmto striktním zásadám a mým odborným znalostem tvořím precizní permanentní make-up, který se nerozpíjí a má dlouhou životnost.

Kombinace unikátních metod a inovativních technologií

Díky bohaté umělecké praxi jsem sama vyvinula a také si osvojila unikátní techniky, které nikde jinde v České republice nenajdete. Jedná se například o metodu vláskování obočí “Realismus”.

Jsem zastánkyní přirozenosti. Pokud si to má klientka přeje, umím vytvořit natolik realistický permanentní make-up, který je k nerozeznání od přírodního obočí.

Velký výběr designů a stylů

Nabízím odborné poradenství, v jehož rámci navrhnu, jaký druh PMU je pro vás optimální variantou. Vždy zohledňuji hned několik faktorů, jako je tvar obličeje, fototyp pokožky, věk a také osobnost.

Při práci uplatňuji své znalosti barev, kompozice a plastické anatomie. V potaz beru samozřejmě i vaše osobní požadavky, protože jen tak lze dosáhnout výsledku, se kterým budete maximálně spokojené.

Individuální přístup a konzultace

Každá klientka je originál, a proto všem ženám dopřávám zcela individuální přístup a vždy navrhuji řešení, které je vytvořeno právě pro váš konkrétní případ. Základem úspěšné aplikace PMU je dobrá komunikace.

S důvěrou se na mě můžete obrátit nejen s požadavky týkající se běžných aplikací, ale i složitějších zákroků, jako jsou tetování bradavek nebo vlasů.

Odborné poradenství a péče i po aplikaci PMU

Aplikací PMU do rtů má starost o klientky rozhodně nekončí. Proces hojení je naprosto zásadní pro dosažení nejlepšího možného výsledku.

Proto vám detailně poradím, jak se o pleť po PMU správně starat a doporučím také vhodné kosmetické přípravky. V případě jakýchkoliv potíží se na mě můžete kdykoliv obrátit.

Metody tetování rtů, které provádím

Nabízím aplikace aktuálně dvou nejpopulárnějších technik: Ombre a Akvarelové rty. Společně vybereme variantu, která je optimálním řešením právě pro vás. V rámci předkreslení zvolíme také ideální tvar a barvu.

Kontura rtů “Ombre”

Tato metoda umožňuje upřesnit tvar a zvýraznit kontury rtů. Přesný obrys rtů postupně přechází do vaší přirozené barvy. Šířka kontury může být až 5 mm. Pro Ombre jsou typické přirozené odstíny, které vizuálně dodají vašim rtům objem.

Akvarelové rty

V tomto případě se vyplňují celé rty stejným odstínem. Dle přání klientky mohu použít i velmi výrazné odstíny. Intenzita barvy po zahojení vybledne a vytvoří se jemný průhledný efekt. Velmi efektně působí především odstíny červené barvy.

Ukázky mé práce

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie před a po aplikaci a také, jak vypadají rty s odstupem několika let. Permanentní make-up rtů se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Kromě PMU rtů dokonale ovládám také různé techniky tetování obočí a očních linek.

Přirozené, symetrické a plné rty vypadají skvěle na každé ženě bez ohledu na její věk

Dopřejte si změnu k lepšímu i vy.

Máte obavy z PMU rtů? Recenze klientek obsahují cenné informace

Hodnocení skutečných klientek je skvělým vodítkem pro všechny ženy, které neví, co od tohoto zákroku očekávat.

5.0
Na základě 23 recenzí
powered by Google
Karolina SalimKarolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and... questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.celá recenze
Jana MotlikovaJana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which... I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!celá recenze
Móňa H.Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly... and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.celá recenze
Beata ChejstovskaBeata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for... years and definitely recommend :).celá recenze
Hana KordačováHana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno,... where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.celá recenze
js_loader

Jste pevně rozhodnuté pro tetování rtů? Cena aplikace závisí na druhu zvolené techniky

Metoda “Ombre” je vzhledem k menšímu množství použitého pigmentu levnější než akvarelové rty. Konečnou cenu akvarelové techniky určuje také velikost rtů, proto ji určuji individuálně.

Permaněntní make-up rtů

  • Kontura ombre 3900 Kč
  • Akvarelové rty od 4900 Kč

Korekce a obnovení permnentního make-upu pro stale klienty

  • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci 50% od základní ceny
  • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců 75% od základní ceny
  • Obnovení barvy po 24 mesiců 85% od základní ceny

Nezávzaná konzultace

  • Konzultace 25 min 600 Kč
  • Konzultace 45 min s digitalním navrhém v Procreate 990 Kč

    Pří objednání termínu na aplikaci během 30 dnů častka 600 kč se odečítá z ceny služby.

Používám pigmenty, přístroje a kosmetické přípravky výhradně v top kvalitě

PMU rtů vám díky tomu vydrží dlouho krásné.

Jak probíhá permanentní make-up rtů?

Pracuji velmi citlivě, takže u mě se bolesti bát opravdu nemusíte. Pro zmírnění nepříjemných pocitů na ošetřené místo vždy aplikuji lokální anestetikum. Rty jsou tedy dočasně znecitlivělé, bolest a nepříjemné pocity jsou tak minimální. Díky tomu snáší tetování rtů dobře i velmi citliví jedinci.

Průběh

Počítejte s tím, že je aplikace PMU rtů časově poměrně náročná. Zpravidla celý proces trvá okolo dvou hodin a provádí se po použití lokální anestezie.

Bezprostředně po zákroku jsou rty často mírně nateklé a jejich barva je tmavší. Intenzita barevného odstínu bude po zhojení světlejší. Po měsíci byste se měly dostavit na korekci. Během ní se finálně upravuje sytost barevného odstínu a také tvar.

Permanentní make-up rtů v Praze obrázek 2
Proč na horních víčkách kreslíme linku, a na spodních stín?

Hojení

Rty budou několik dní po zákroku citlivější. Nepříjemné pocity nebo bolest by vás ale rozhodně neměly omezovat v běžných činnostech. Obecně probíhá hojení poměrně rychle a bez komplikací.

Péče po proceduře

Po zákroku byste se měly několik dní vyhnout přímému slunečnímu záření a při odchodu z domu používejte ochranný balzám s vysokým SPF faktorem. Odložte také návštěvy bazénu, wellness a sauny.

FAQ – permanentní make-up rtů v Praze

Chcete se důkladně informovat ještě před první návštěvou mého studia? Připravila jsem si pro vás stručné odpovědi na nejčastější dotazy.

Životnost permanentního make-upu závisí na několika faktorech. Významnou roli hraje kvalita použitého pigmentu a také um specialistky. Vliv na vzhled PMU má ale i fyzická kondice a zdravotní stav nositelky a v neposlední řadě je důležitá také správná údržba. S přihlédnutím k těmto okolnostem vydrží PMU rtů 1 až 4 roky.

Průměrně zabere aplikace PMU rtů přibližně 2 hodiny. Tento údaj ale berte pouze jako orientační.

PMU nelze smýt vodou, potem ani kosmetickými prostředky. Rty jsou tak krásně upravené po dobu několika let. Zkušená specialistka navíc dokáže upravit i drobné asymetrie a tvar. Tato změna má pozitivní vliv na vzhled celého obličeje.

Ráda vás přivítám v luxusním salonu Cherubino. Odpočiňte si v rozkošné a zároveň útulné atmosféře!