Permanentní make-up v Praze

Přirozený permanentní make-up, odstranění a oprava permanentního make-upu

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ V PRAZE

Pomocí permanentního make-upu rtů lze upravit tvar, obnovit a zvýraznit barvu rtů. Lze upravit drobnou asymetrii a rty vizuálně zvětšit (max + 1 mm k Vašemu přirozenému tvaru).

KONTURA RTŮ “OMBRE”

Tento způsob permanentního make-upu rtů upřesní jejích tvar, zvýrazní kontury rtů. Přesný obrys postupně přechází do vaší přirozené barvy. Šířka kontury může být do 5 mm. Pro tuto metodu se používají přirozené odstíny.  

AKVARELOVÉ RTY

To je metoda, při které se celé rty vyplňují stejným odstínem. Lze použít i výraznější odstín. Po zahojení intensivní pigment vybledné a udělá jemný průhledný efekt. Třeba, velmi hezkě a “šťavnatě” vypadájí  po zahojení červené odstíny.

JAKOU VARIANTU PERMANENTNÍHO MAKE-UPU RTŮ ZVOLIT?

S výběrem varianty Vám pomohu. Společně vybereme tu nejvhodnější variantu pro Vás. Podle šířky Vašich rtů, věku, barevného typu a dalších osobních vlastností. Při předkreslení vyřešíme tvar a barvu.

CENY PERMANENTNÍHO MAKE-UPU RTŮ

  • Kontura `Ombre` 4190 Kč
  • `Akvarelové` rty 4950-6150 Kč zaleží na velikost rtů
  • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci 50% ceny základní aplikace
  • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců 70%
  • Obnovení barvy po 24 mesiců

Objednat si termín

tel. (+420) 774 705 467

Recenze o mé práci na Google: 

Karolina Salim
Karolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.
Jana Motlikova
Jana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!
Móňa H.
Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.
Beata Chejstovska
Beata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for years and definitely recommend :).
Hana Kordačová
Hana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno, where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.
Next Reviews
js_loader

Velmi Vám poděkují za recenzi o mé práci: