Tetování vlasů neboli trichopigmentace v Praze

Hledáte efektivní způsob, jak dosáhnout hustých a plnějších vlasů nebo si přejete zakrýt ustupující či řídnoucí kštici? Pak je tetování vlasů ideálním řešením právě pro vás!

Zjistěte, jak můžete své sny o dokonalých vlasech proměnit v realitu a proč se máte na tetování vlasů v Praze svěřit právě do mých rukou. Do rukou kvalifikované profesionálky, vstříc vašemu novému já.

Proč si zvolit pro tetování vlasů právě mě

Výběr odborníka je nejdůležitějším krokem na cestě k vašemu novému vzhledu. Jsem připravena vám ukázat, že má práce je založena na kvalitě, zkušenostech a individuálním přístupu. Přečtěte si více a přesvědčte se, proč si zvolit cestu touto procedurou pod mým vedením.

Kvalifikovaná a zkušená specialistka

Díky svým znalostem, kvalifikanosti a uměleckému citu vytříbenému léty praxe, vám mohu zaručit dokonalé výsledky každé mnou poskytované procedury. Má preciznost a péče se odráží i v širokém spektru mých spokojených klientů.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Bezpečné a kvalitní produkty jsou jedním z nejdůležitějších prvků pro dosažení dokonale provedené procedury. Proto pracuji pouze s certifikovanými a klinicky ověřenými produkty, abych svým klientům zajistila optimální výsledky.

Moderní technologie a vybavení

Díky moderním technologiím a vybavení vám mohu nabídnout nejnovější a nejefektivnější postupy v oblasti tetování vlasů. To znamená nejen rychlejší provedení celé procedury, ale také především kvalitnější výsledky pro vás.

Smysl pro detail a estetiku

Díky své pracovní cestě, která vedla přes kresbu a malbu až po permanentní make-up a estetiku obličeje jsem si vytříbila smysl pro detail a dokáži tak každému klientovi poskytnout dokonalý výsledek na míru.

Individuální přístup a konzultace s klientem

Individuální přístup a konzultace s klientem jsou pro mě klíčové. Chci, abyste cítili, že vaše představa a očekávání jsou vyslyšeny. Každý klient je jedinečný se svými specifickými požadavky a potřebami a mým posláním je vaše přání na 100% naplnit.

Odborné poradenství a péče i po tetování vlasů

Odborné poradenství zahrnuje nejen péči a rady poskytované před procedurou, ale také po ní. Jsem tu pro vás i po dokončení tetování, abych vám poradila se správnou péčí a pomohla vám zajistit výsledky, z nichž se budete radovat dlouhodobě.

Ukázky mé práce

Má práce je mou nejlepší vizitkou – tyto ukázky vám umožní nahlédnout do mého portfolia a vidět, jak dokáži transformovat vzhled našich klientů. Každá ukázka je důkazem mého smyslu pro detail, estetiku a péči, kterou věnuji každému projektu. Kromě trichopigmentace vlasů se zabývám také permanentním make-upem a jeho opravou, či dermapigmentací prsních dvorců.

Nechte se inspirovat pro svou vlastní transformaci

Zbavte se svých obav z ustupujících vlasů a pomožte vzrůstu svého sebevědomí.

Mikropigmentace vlasů - recenze klientů

Mikropigmentace vlasů získává na popularitě díky svým ohromujícím výsledkům, nejlepší referencí jsou sami klienti. V sekci recenzí klientů naleznete jejich autentické příběhy a dojmy z cesty k znovuzískání ztraceného sebevědomí a spokojenosti s vlastním vzhledem díky rozhodnutí mikropigmentaci vlasů podstoupit.

5.0
Na základě 23 recenzí
powered by Google
Karolina SalimKarolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and... questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.celá recenze
Jana MotlikovaJana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which... I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!celá recenze
Móňa H.Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly... and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.celá recenze
Beata ChejstovskaBeata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for... years and definitely recommend :).celá recenze
Hana KordačováHana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno,... where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.celá recenze
js_loader

Jaká je cena za tetované vlasy

Cena za tetované vlasy se může lišit v závislosti na několika faktorech, jako jsou například rozsah a komplexnost procedury. Cenu s klienty samozřejmě konzultuji před samotnou procedurou, abych vám mohla poskytnout konkrétní odhad na základě vašich potřeb a požadavků.

Trichopigmentace

 • Tetování vlasů 2200 Kč / 1 hodina práce

  Obvykle je potřeba provest 3-5 sezení delkou 2-6 hodin.

Neváhejte mne kontaktovat a domluvit si konzultaci, kde si projdeme všechny podrobnosti procedury

Vaše nové sebevědomí a vzhled může být jen pár kroků daleko!

Jaký je průběh trichopigmentace vlasů

Tato technika umožňuje dosáhnout dojmu hustých a plných vlasů bez nutnosti chirurgického zákroku. Nyní se podíváme na průběh trichopigmentace vlasů, jak funguje a co můžete očekávat, pokud se rozhodnete touto metodou obnovit svou vlasovou linii a vzhled.

Průběh

Trichopigmentace vlasů je precizní procedura, která umožňuje dosáhnout přirozenějšího vzhledu vlasů. Průběh zákroku lze rozdělit do několika kroků:

 • Konzultace: Prvním krokem je konzultace se mnou, licencovanou a zkušenou trichopigmentační specialistkou. Během této schůzky budeme diskutovat o vašich očekávání, cílech a oblastech, které chcete zlepšit. Také vám můžu poskytnout doporučení ohledně vhodného tvaru a stylu vlasů.

 • Příprava: Před samotným zákrokem je důležité připravit pokožku hlavy. To zahrnuje očištění a dezinfekci pokožky, aby se minimalizovalo riziko infekce.

 • Aplikace pigmentu: Použiji tenkou jehlu nebo mikroiglu k aplikaci pigmentu na pokožku hlavy. Barva pigmentu bude pečlivě vybrána tak, aby co nejlépe odpovídala vašim přirozeným vlasům. Během tohoto procesu jsou vytvářeny malé pigmentové bodky, které simulují vlasové folikuly.

 • Vrstvení: Obvykle postupuji vrstvu po vrstvě, abych dosáhla co nejpřirozenějšího vzhledu. Tím vytvářím stínování a hustotu, která působí realisticky.

 • Kontrola: Po dokončení zákroku probíhá kontrola, během níž se posoudí celkový vzhled a případně se provádí poslední úpravy.
Tetování vlasů neboli trichopigmentace v Praze obrázek 2

Hojení

Po provedení trichopigmentace je nezbytné dát kůži čas na hojení. Během následujících dnů může dojít k mírnému zarudnutí nebo otoku, což je běžná reakce.

Postupem času se však kůže zhojí a barva pigmentu se stabilizuje. Je důležité vyhýbat se slunci a nepoužívat agresivní kosmetiku na ošetřovanou oblast během tohoto období, podobná péče je třeba např. i u tetování obočí.

Péče po proceduře

Péče o pokožku po trichopigmentaci vlasů je důležitý proces, který má za cíl zajistit optimální výsledky a minimalizovat riziko komplikací. Je důležité dodržovat mé pokyny a pečlivě se starat o pigmentovanou oblast po zákroku. Zde je několik důležitých informací ohledně péče:

 • Bez dotyku a česání: Ihned po trichopigmentaci byste se měli vyvarovat dotýkání pigmentované oblasti rukama nebo česáním. To může způsobit přenos nečistot a bakterií na pokožku, což by mohlo vést k infekci.

 • Vyhněte se vodě: V prvních několika dnech po zákroku byste měli minimalizovat kontakt s vodou na pigmentované oblasti. To zahrnuje vyhýbání se sprchování nebo mytí hlavy. Poskytnu vám pokyny ohledně toho, kdy můžete začít pokožku opět umývat, většinou se jedná o cca 5 dní.

 • Používejte speciální produkty: Doporučím vám určené produkty, které byste měli používat pro péči o pigmentovanou oblast. Může jít o speciální krémy nebo masti, které pomohou při hojení.

 • Ochrana před sluncem: Sluneční záření může negativně ovlivnit pigmentaci, proto je důležité pigmentovanou oblast chránit před sluncem. Noste klobouk nebo šátek a používejte sluneční ochranu na pokožku, když jste venku vystaveni přímému slunečnímu záření.

 • Ochrana před infekcí: Dbáte-li na čistotu a hygienu, mělo by riziko infekce být minimální. Vyvarujte se jakýmkoliv aktivitám, které by mohly zvýšit riziko infekce, jako je například bazén nebo sauna, po dobu, kterou vám doporučím.

 • Následná péče a retuš: Trichopigmentace vlasů obvykle vyžaduje následnou péči a případnou retuš. Po několika týdnech od zákroku můžete přijít na další návštěvu, aby se prověřila a případně upravila barva pigmentu a celkový vzhled.

FAQ - tetování vlasů Praha

Tetování vlasů je inovativním způsobem, jak řešit problémy spojené s vypadáváním vlasů a plešatostí. Tato metoda získává stále větší popularitu díky svému realistickému vzhledu a dlouhodobým výsledkům. Pokud uvažujete o tom, že byste si nechali tetovat vlasy, jste na správném místě, kde se dozvíte odpovědi k nejčastěji kladeným dotazům.

Trvanlivost mikropigmentace vlasů se může lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je typ pleti, expoziční faktory a péče po proceduře. Obvykle však výsledky trvají od 1 do 3 let. Po této době může být potřeba proceduru obnovit.

Nemusíte se nutně nechat ostříhat nebo oholit, závisí na vašich preferencích a stylu, kterého chcete dosáhnout. Většina klientů si ponechá několik milimetrů vlasů na pigmentované oblasti, abychom dosáhli přirozenějšího vzhledu, vše ale můžeme společně konzultovat. Poradím vám na základě vašich individuálních potřeb.

Ne, tetování vlasů není stejné jako klasické tetování kůže. Tetování vlasů je specifická technika, která se zaměřuje na vytváření dojmu vlasů na pokožce hlavy. Používají se zde speciální pigmenty a jehly navržené pro tento účel, a výsledkem je realistický vzhled vlasů, který není tak trvalý jako klasické tetování na kůži.
Ráda vás přivítám v luxusním salonu Cherubino. Odpočiňte si v rozkošné a zároveň útulné atmosféře!