Permanentní obočí v Praze

Profesionální permanentní obočí jemně zdůrazní přirozené rysy vaší tváře. Precizně tvarované obočí by ale nemělo být prvoplánově hlavní hvězdou, která na sebe strhne veškerou pozornost. Všechny části obličeje by měly být v absolutní harmonii, tak aby celek působil přirozeně a vkusně.

Přirozenost a elegance hraje v mé práci velmi podstatnou roli. Ovládám všechny populární metody aplikace PMU obočí včetně ojedinělé techniky vláskování “Realismus”.

Permanentní obočí ovládám na jedničku. To ale není jediný důvod, proč si zvolit právě mě

Hlavní město nabízí takřka neomezené možnosti. Najít nejlepší permanentní make-up v Praze, ale není zdaleka tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. PMU figuruje v nabídce snad všech kosmetických studií. Pravda je ale taková, že špičkových specialistek s bohatou praxí je jako šafránu. Nekvalitní, nepovedený make-up obočí dokáže zcela změnit výraz obličeje.

Oprava nebo odstranění jsou ale velmi nákladné. Ušetřete si tyto nepříjemnosti a věnujte čas výběru kosmetického studia. Se mnou máte jistotu perfektního výsledku, ať už se rozhodnete pro PMU jakékoliv části obličeje.

Bohaté zkušenosti a odbornost

Můj profesní i soukromý život je protkaný kreativní a uměleckou činností. Vystudovala jsem obor Architektura a Design a několik let jsem se aktivně věnovala grafickému a webovému designu.

V roce 2017 jsem si udělala rekvalifikaci na PMU specialistku a od té doby mám na svém kontě přes 3000 úspěšných aplikací. Jsem praktikující umělkyně, která při tvorbě permanentního make-upu využívá všechny své znalosti a dovednosti z kreativních a uměleckých oborů, ve kterých mám více než 20letou praxi.

Kvalitní pigmenty a vybavení

Trvanlivost permanentního make-upu ve značné míře ovlivňuje právě kvalita použitých pigmentů a také dovednosti specialistky.

V mém studiu aplikuji pouze špičkové produkty a uplatňuji jen ověřené a bezpečné techniky, které jsou garancí dokonalého výsledku bez rozpíjení a zároveň maximálně prodlužují trvanlivost PMU.

Individuální přístup

Každá žena má svou vlastní unikátní krásu a osobnost. Individuální přístup je tedy v mé profesi naprostou nutností. Svým klientkám poskytuji odborné poradenství, během kterého si vyslechnu všechna vaše přání a požadavky a navrhnu vám nejlepší možné estetické řešení.

Společně se pak dohodneme, jaká varianta je pro vás ideální. Mým hlavním cílem je vaše absolutní spokojenost.

Unikátní metody a moderní technologie

Jako jedna z mála specialistek v České republice ovládám metodu vláskování obočí “Realismus”. Díky mým rozmanitým uměleckým dovednostem a zkušenostem jsem byla schopna sama vyvinout zcela nové techniky, které vyhledávají nejen české ale i zahraniční klientky.

Krásné prostředí

Dokonalé obočí, rty nebo permanentní linky vám aplikuji v luxusním prostředí mého studia. Chci, abyste se během zákroku cítily co nejpříjemněji. Prostory mého studia jsou útulné, stylové a vždy dokonale čisté. Zákrok absolvujete v pohodlném křesle, na kterém si můžete skvěle odpočinout.

Možnost vytvoření digitálního návrhu PMU

Vytvoření digitálního návrhu v aplikaci Procreate na iPad je zpoplatněná služba, kterou si můžete objednat v rámci konzultace. V aplikaci použiji vaši aktuální fotografii a provedu vizualizaci budoucího PMU s ohledem na rysy vašeho obličeje a také vaše přání.

Tato služba je ideální volbou pro ty z vás, kdo nemáte zatím jasnou představu, co přesně chcete nebo si neumíte konečný výsledek představit přímo na vás.

Nabízím tyto 2 metody mikropigmentace obočí

Objednat se u mě můžete na 3D tetování obočí a unikátní techniku vláskování obočí “Realismus”. Pokud si nejste jisté, kterou z těchto technik zvolit, odborně vám pomohu s výběrem optimální varianty.

Ukázky permanentního make-upu obočí

Pudrové a vlaskové obočí se výrazně liší. Pro lepší představu, jak jednotlivé metody vypadají na různých ženách, doporučuji prohlédnout si fotogalerii níže.

Neumíte si představit, jak konkrétní metoda PMU obočí bude vypadat právě na vás?

Mohu pro vás na základě vaší fotografie vypracovat digitální návrh.

Co si o permanentním make-upu obočí myslí mé klientky?

Recenze jsou pro mě užitečnu zpětnou vazbou a pro vás vodítkem, které vám usnadní váš výběr a zároveň zodpoví i řadu podstatných otázek.
5.0
Na základě 23 recenzí
powered by Google
Karolina SalimKarolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and... questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.celá recenze
Jana MotlikovaJana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which... I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!celá recenze
Móňa H.Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly... and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.celá recenze
Beata ChejstovskaBeata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for... years and definitely recommend :).celá recenze
Hana KordačováHana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno,... where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.celá recenze
js_loader

Chystáte se na permanentní make-up obočí? Cena aplikace odráží kvalitu použitého pigmentu

Cena jednotlivých metod se liší. Pudrové obočí je přibližně o 1 000 Kč levnější než technicky velmi náročná metoda vláskování. V obou případech aplikuji špičkový pigment, který zajistí maximální životnost PMU.

Permanentní make-up obočí

 • První aplikace obočí pudrovou metodou 3D 4300 Kč
 • První aplikace obočí vlaskovou stroječkovou metodou "Realizmus" 5900 Kč

Permaněntní make-up rtů

 • Kontura ombre 3900 Kč
 • Akvarelové rty od 4900 Kč

Permanentní make-up očních linek

 • Meziřasové horní oční linky 2750 Kč
 • Klasické horní oční linky 3200 Kč
 • Stinováné horní oční linky (širka do 4 mm) 3900 Kč
 • Extraširoké stinováné horní oční linky (širka do 8 mm) 4900 Kč
 • Dolní oční linky tenké s měkkím okrajem 2750 Kč
 • Dolní oční linky stinováné 3200 Kč

Oprava a odstranení permanentního make-upu

 • Nekomplikovaná obnová permanentního make-upu, aplikovaného v jiném salonu Podle ceny základní aplikace
 • Odstranění remuverem (1. procedura) 2000 Kč
 • Odstranění remuverem (2. a každá další procedura) 1500 Kč
 • Odstranění laserem (1 procedura) 3000 Kč
 • Oprava korigující barvou po odstranění remuverem (1 pigment) 3200 Kč
 • Složíta oprava po odstranění remuverom – kombinace korigujících barev (2 pigmenty) a removeru od 3900 Kč
 • Komplikovaná oprava Individualně,
  podle ceníku

Kvalitní pigmenty a precizní technika prodlužují životnost permanentního make-upu

Pokud chcete dosáhnout vkusného, přirozeného výsledku, který vám vydrží i několik let, nesmíte na PMU šetřit.

Jak probíhá permanentní make-up obočí?

Jednotlivé metody se sice liší způsobem aplikace, nicméně příprava, průběh a následná péče je totožná pro obě techniky. Nemusíte se ničeho bát, pigmenty aplikuji velmi citlivě, jsem přesná a mám pevnou ruku. Díky tomu jsem také poměrně rychlá, proto bude zákrok trvat jen nezbytně nutnou dobu.

Průběh

Na aplikaci byste si měly vyšetřit dostatek času. Zákrok v průměru trvá asi 1,5 hodiny. Vždy nejprve nanesu účinné lokální anestetikum, které eliminuje bolest a nepříjemné pocity. Nelekněte se, ihned po zákroku bude obočí až o 40 % tmavší, než byl zamýšlený odstín.

Do týdne od aplikace barva vybledne. Po měsíci byste se měly dostavit na korekci. Během ní se finálně upravuje sytost barevného odstínu a také tvar.

Permanentní make-up obočí v Praze obrázek 2
Permanentní make-up obočí v Praze obrázek 4

Hojení

V ošetřeném místě se vytvoří malé stroupky, které se zhruba po týdnu začnou samy odlupovat. Během této doby by se na čerstvý PMU neměla dostat voda. Korekce je možná po 4 až 12 týdnech. V rámci korektivního ošetření upravím barevný odstín a tvar obočí.

Péče po proceduře

Po zákroku byste se měly týden vyhnout vodě a přímému slunečnímu záření. Při pobytu venku používejte ochranné krémy s vysokým SPF faktorem. Dokud se zcela nezahojí stroupky, nechoďte do sauny, bazénů a wellness.

FAQ – permanentní obočí Praha

Tetování obočí je trendy, ale jeho realizaci je nutné důkladně promyslet. Máte doplňující otázky? Odpovědi na nejčastější z nich najdete zde.

Životnost permanentního make-up je velmi individuální. Nezávisí pouze na kvalitě použitého pigmentu, ale také na vaší fyzické kondici a celkovém zdraví. Obecně lze uvést, že PMU obočí vydrží půl roku až 2 roky.
Většinou aplikace zabere okolo 1,5 hodiny. Tento údaj je ale pouze orientační. Celková doba je individuální.
Ne, i když citliví jedinci se nemusí cítit zcela komfortně ani po podání lokálního anestetika. Většina mých klientek ale snáší aplikaci PMU velmi dobře.
Bezprostředně po aplikaci byste ošetřenou oblast měli natřít speciální mastí. Vytvořené stroupky nikdy samy neloupejte. Je důležité, aby odpadly samovolně, tím zajistíte, že se v pokožce pigment správně usadí.

Hlavní riziko představuje používání nekvalitních pigmentů a amatérismus specialistky. Proto je naprosto zásadní zvolit si studio, které má velmi dobrou reputaci. Po aplikaci může ve výjimečných případech dojít k otoku, zarudnutí nebo svědění pokožky. PMU není vhodné pro těhotné, kojící ženy a lidi, kteří se léčí s hormonálním onemocněním.

Ráda vás přivítám v luxusním salonu Cherubino. Odpočiňte si v rozkošné a zároveň útulné atmosféře!