Permanentní pudrové obočí v Praze

Permanentní pudrové obočí je populární a ověřená technika tetování vhodná pro všechny typu pleti. Chcete, aby i vaše obočí vypadalo vždy upraveně, přirozeně a bezchybně? Pak je pro vás tato metoda tou pravou.

Proč si zvolit pro pudrové obočí právě mě

Výběr specialisty na permanentní tetování obočí je pro vzhled a kvalitu výsledku klíčový. Proč je právě moje studio vhodnou volbou?

Kvalifikovaná a zkušená specialistka

V oblasti PMU, zejména pak s technikou vláskování obočí a pudrového obočí mám bohaté zkušenosti. Své vzdělávání mohu doložit řadou certifikátů. Kromě toho se u mně vždy setkáte s šetrným, pečlivým a zodpovědným přístupem.

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Při práci používám pouze stabilní pigmenty ověřené několikaletou praxí. Máte tak jistotu, že pigment postupem času nepřejde do nežádoucích odstínu.

Moderní technologie a vybavení

Chci svým klientům nabídnout to nejlepší. Proto se v mém studiu můžete těšit na příjemnou a přátelskou atmosféru, ale také nejnovější možné vybavení.

Jemný a přirozený vzhled

Pudrové (stínované) obočí 3D může být jak velmi výrazné, tak i nenápadné. Vždy se ale snažím, aby výsledek byl elegantní, vkusný a v harmonii s vašimi rysy.

Individuální přístup a konzultace s klientkami

Obličej každé klientky je pro mě unikátním dílem a obočí je jeho důležitou částí. Proto vybírám tvar a odstín tetování podle vašich rysů, barvy vlasů a odstínu pleti. Vše by mělo perfektně ladit.

Odborné poradenství a péče i po aplikaci PMU

I po provedení tetování vám zůstávám k dispozici pro pomoc v péči o tetování a jeho případnou korekci po úplném zahojení.

Ukázky mé práce

Jak s pomocí techniky pudrového obočí mohu podtrhnout přirozenou krásu vašeho obličeje? Podívejte se na několik příkladů.

Řídké obočí či jeho asymetrie vás už trápit nemusí

Stínováním můžeme tyto a další nedostatky vyřešit.

Pudrové obočí a recenze klientek

Za mou prací stojí množství spokojených klientek. Přečtěte si jejich recenze.

5.0
Na základě 23 recenzí
powered by Google
Karolina SalimKarolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and... questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.celá recenze
Jana MotlikovaJana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which... I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!celá recenze
Móňa H.Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly... and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.celá recenze
Beata ChejstovskaBeata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for... years and definitely recommend :).celá recenze
Hana KordačováHana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno,... where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.celá recenze
js_loader

Jaká je za pudrové obočí cena

Kolik zaplatíte za první aplikaci obočí, jeho korekci či obnovu barvy? Podívejte se na přehled cen.

Permanentní make-up obočí

  • První aplikace obočí pudrovou metodou 3D 4300 Kč
  • První aplikace obočí vlaskovou stroječkovou metodou "Realizmus" 5900 Kč

Korekce a obnovení permnentního make-upu pro stale klienty

  • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci 50% od základní ceny
  • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců 75% od základní ceny
  • Obnovení barvy po 24 mesiců 85% od základní ceny

Nezávazná konzultace

  • Konzultace 25 min 600 Kč
  • Konzultace 45 min s digitalním navrhém v Procreate 990 Kč

    Pří objednání termínu na aplikaci během 30 dnů častka 600 kč se odečítá z ceny služby.

PMU obočí vydrží až 3 roky

Vyberte si proto pro sebe to nejlepší a svěřte svou krásu zkušené specialistce.

Jaký je průběh pudrového tetování obočí

Pokud dosud nemáte s PMU v Praze žádné zkušenosti, nemusíte mít obavy. Představím vám ošetření krok za krokem.

Průběh

Zákrok trvá přibližně 2-2,5 hodiny včetně konzultace, výběru odstínu pigmentu a znecitlivění ošetřované oblasti. Pigment poté aplikuji metodou mikropigmentace do relativně malé hloubky (max. 1 mm) za pomoci velmi tenké sterilní jehly. Na závěr tetování očistím a vydezinfikuji.

Pudrové obočí 3D - tetování obočí obrázek 2
Pudrové obočí 3D - tetování obočí obrázek 4

Hojení

Úplné zahojení tetování trvá asi měsíc. Během této doby se mění intenzita pigmentu, dochází k vytvoření suchých stroupků a jejich odloučení. Po konečném vyhojení je tetování o cca 10-20% užší a světlejší než po první aplikaci.

Péče po proceduře

Po ošetření je důležité oblast udržovat v suchu a čistotě. Vzhledem k tvorbě strupů může být pokožka svědivá, nikdy ji však neškrábejte, ani strupy sami neodstraňujte. Namísto toho obočí ošetřujte hydratačním krémem.

FAQ - pudrové obočí Praha

Jaké otázky v souvislosti s PMU dostávám nejčastěji? Zde jsou některé z nich.

Jeho hlavní předností je přirozeně vypadající efekt. Vaše obočí bude vypadat vždy upraveně jako právě nalíčené. Jde o zákrok šetrný k pokožce, který ji netraumatizuje.

Zákrok bolestivý není. Pigment je při něm zaváděn jen do malé hloubky. Před ošetřením navíc danou oblast lokálně znecitlivím speciálním krémem.

Ať už vytvářím návrh obočí, ale třeba i tetování očních linek, vždy se jedná o velmi individuální proces. Design kreslím přímo na váš obličej, vždy jeho vzhled kontroluji z různých úhlů a sleduji, jak reaguje na vaši mimiku.

Nebo vám mohu na přání vytvořit digitální návrh pomocí aplikace Procreate na iPad, pomocí kterého si můžete snadněji představit vaše budoucí obočí přímo na vašem obličeji.

Ráda vás přivítám v luxusním salonu Cherubino. Odpočiňte si v rozkošné a zároveň útulné atmosféře!