Permanentní make-up v Praze

Pudrové obočí 3D – tetování obočí

Pudrové obočí je popularní a ověřena metoda tetování obočí. Je vhodná pro všichny typu pleti. U mně dostanete šetrný, pečlivý a zodpovědný přistup. V práci používám stabilní, oveřené už leta pigmenty, které nepřejdou s časem do dívných odstínu.

Pigment se aplikuje metodou mikropigmentace (tetování) na velmi malou hloubku (max. 1 mm) a postupně osvětlí během 1.5 – 3 let. Potom lze permanentní make-up obočí obnovit. To je bezpečný a spolehlivý způsob tetování obočí.

Obličej každé klientky je pro mě unikátním dílem, a obočí je jeho důležitou částí. Proto snažím se, aby Vaše tetování obočí vypadalo maximálně  prirozeně. Vybírám tvar a odstín obočí podle Vašich rysů, barvy vlasů a pleti.

Permanentní make-up obočí pudrovou metodou - tetování obočí - Olga Brovchenko

CO JE PUDROVÉ OBOČÍ 3D?

“3D” znaměná “objemné”, což jsou obočí, které nakreslené tak, aby vytvořit iluzii prirozeného objemu.

Tento způsob tetování obočí se provádí stínováním. Vizualní objem se dosahuje postupným přechodem barvy do ztracena u kořenu nosu, podél horního okraje, a zesvetlením barvy směrem k ocaskům obočí, občas i k doilnímu okraje tvaru. Tetované obočí pak vypadájí přirozeně a zároveň výrazně.

Barvu vybíráme podle Vašeho barevného typu.

Pudrové (stínované) obočí 3D můžou byt jak velmi výrazné, tak i nenápadné, vždy u mně ale budou elegantní.

Pudrová metoda 3D je vhodná pro všechny typy pleti. vypadá nejlépe, když se spojí s vlastními chloupky.

 CENÍK

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ PUDROVOU METODOU 3D

  • První aplikace obočí pudrovou metodou 3D 4190 Kč
  • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci – 50% od základní ceny
  • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců – 75% od základní ceny
  • Obnovení barvy po 24 mesiců – 85% od základní ceny

JAKOU METODU TETOVÁNÍ OBOČÍ ZVOLIT?

Kdyý nevíte, jakou metodu zvolit, pudrovou čí vláskovou, objednejte si termín na konzultaci. Pomohu Vám s výběrem a společně rozhodnéme, jaká bude pro Vás nejvhodnější podle Vašeho typu pleti, věku, barevného typu a dalších osobních vlastností.

Když máte další otázky, navštivte Blog o tetování. Najdete tam odpovědí.

Objednat si termín

tel. (+420) 774 705 467

Recenze o mé práci na Google: 

Karolina Salim
Karolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.
Jana Motlikova
Jana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!
Móňa H.
Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.
Beata Chejstovska
Beata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for years and definitely recommend :).
Hana Kordačová
Hana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno, where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.
Next Reviews
js_loader

Velmi Vám poděkují za recenzi o mé práci: