Permanentní make-up v Praze

Přirozený permanentní make-up, odstranění a oprava permanentního make-upu

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK V PRAZE

Stále krásný a výrazný pohled pro Vás mohu zajistit přirozeným permanentním make-upem očních linek. Linky nahradí každodenní líčení očí a pomůžou Vám vypadat upravené u vodních a sportovních aktivit, v práci a doma.

KLASICKÉ HORNÍ OČNÍ LINKY

Oči lze zvýraznit jemnou linkou podél řas, která je vizuálně nahradí nebo zhustí. Linky zkopírují tvar Vašeho horního víčka. Šířku mají do 1.5 mm včetně meziřasového prostoru a mohou vystupovat za vnější koutek očí do 2 mm. Celé linky jsou vybarvené jednou barvou bez stínování. Linky vypadají jemně a elegantně.

TVAROVÁNÉ SILNEJŠÍ HORNÍ OČNÍ LINKY

Kdybyste chtěla mít silnější linky, můžete si zvolit tvarované nebo stínované oční linky. Tvarované linky jsou vybarvené celé stejným odstínem a jejich tvar je široký u vnějších koutků očí a přechází do meziřasové linky u vnitřních koutků. Maximální šířka může být do 4 mm.

STÍNOVÁNÉ HORNÍ OČNÍ LINKY

Druhou variantou jsou stínované linky. To jsou klasické linky, doplněné jemným stínem o šířce do 5 mm s postupným přechodem do ztracena.

STÍNOVÁNÉ DOLNÍ OČNÍ LINKY

Dolní oční linky mohou podle potřeby doplnit horní linky. Tradičně jsou slabší a světlejší, než horní. Nabižím unikátní metodu stínováných dolních linek, která přídá jemný stín široký do 4 mm u vnějšího koutku oči a tímto elegantně a prirozeně zvyrázní oko.
Permanentní make-up očních linek v Praze

“Beru obličej každé klientky jako umělecké dílo, u kterého se snažím vyrovnat harmonii a proporce. Dle vašeho přání vám vždy doporučím nejvhodnější variantu přímo pro vás.”

Olga Brovchenko

CENY NA PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK

  • Meziřasové horní oční linky 2750 Kč
  • Klasické horní oční linky 3190 Kč
  • Stínováné horní oční linky (širka do 4 mm) 3850 Kč
  • Extraširoké stínováné horní oční linky (širka do 8 mm) 4950 Kč
  • Dolní oční linky tenké s měkkým okrajem 2750 Kč
  • Dolní oční linky stínováné 3190 Kč
  • Korekce do 6 mesiců po první aplikaci 50% ceny základní aplikace
  • Obnovení barvy od 6 do 24 mesiců 70%
  • Obnovení barvy po 24 mesiců 80%

Objednat si termín

tel. (+420) 774 705 467

Recenze o mé práci na Google: 

Karolina Salim
Karolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.
Jana Motlikova
Jana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!
Móňa H.
Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.
Beata Chejstovska
Beata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for years and definitely recommend :).
Hana Kordačová
Hana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno, where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.
Next Reviews
js_loader

Velmi Vám poděkují za recenzi o mé práci: