Odstranění permanentního make-upu laserem nebo removerem v Praze

V posledních letech se permanentní make-up stal jednou z nejpopulárnějších zkrášlujících procedur. Mnoho kosmetiček, které tuto proceduru provádí, bohužel nemá k tomuto jemnému zákroku zodpovědný přístup ani zkušenosti. Odstranění permanentního make-upu či úprava vrátí vašemu obličeji přirozenou krásu.

Proč si zvolit pro odstranění permanentního make-upu právě mě

Odstranit či upravit umím PMU v jakékoliv oblasti, ať už jde o permanentní make-up rtů, permanentní linky, nebo třeba pudrové obočí. Mám zkušenosti ze všech fází zákroku, od aplikace po korekci, a umím vám zaručit skvělý a kvalitní výsledek.

Zkušená odbornice v oboru

Mám bohaté zkušenosti v oblasti odstranění permanentního make-upu a jsem odbornicí na tuto problematiku. Svým klientkám vedle korekčních služeb nabízím i aplikaci PMU, například tetování prsního dvorce, či tetování obočí.

Moderní technika odstraňování

Moderní způsoby opravy a odstranění starého permanentního make-upu, umělecký přístup, preciznost v provedení procedury a vaše trpělivost mi pomáhají opravit chyby nezodpovědných kosmetiček.

Opatrný přístup k pokožce

Přistupuji k odstraňování starého PMU s maximální opatrností, abych minimalizovala riziko jakýchkoliv komplikací.

Individualizovaný plán odstranění

Každá klientka má své specifické potřeby, a proto vytvářím individualizovaný plán odstranění, který vyhovuje vašim konkrétním požadavkům.

Bezpečné a pohodlné prostředí

Zajišťuji prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně během celého procesu odstranění. Mé studio je komfortně a vkusně vybaveno.

Spokojenost a doporučení klientek

Spokojenost a pozitivní zpětná vazba klientek jsou pro mě důležitými ukazateli kvality mé práce. Vaše spokojenost je mým prioritním cílem.

Ukázky mé práce odstranění permanentního make-upu laserem

Podívejte se, s čím vším dokáži klientkám pomoci. Asymetrie ve všech oblastech, křivé obočí, oční linky a rty, příliš výrazné barvy či velmi hrubé tvary obočí, efekt “rozmazané rtěnky”, rozpité a hrubé oční linky. To vše trápí ženy, když narazí na špatnou kosmetičku. A místo toho, aby vypadaly stále upraveně a ušetřily čas na líčení, musejí stále dokreslovat nebo maskovat pokažené obočí či rty.

Jsem zde, abych vám pomohla zbavit se nepovedeného permanentního make-upu jednou provždy

Nečekejte déle, objednejte se na odstranění ještě dnes.

Odstranění PMU a recenze klientek

Podívejte, jaké byly zkušenosti mých klientek po odstranění permanentního make-upu laserem. Jejich spokojenost je pro mě prioritou, a ráda s vámi sdílím jejich recenze.

5.0
Na základě 23 recenzí
powered by Google
Karolina SalimKarolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and... questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.celá recenze
Jana MotlikovaJana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which... I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!celá recenze
Móňa H.Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly... and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.celá recenze
Beata ChejstovskaBeata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for... years and definitely recommend :).celá recenze
Hana KordačováHana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno,... where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.celá recenze
js_loader

Jaká je za odstranění permanentního make-upu laserem či removerem cena

Cenové informace o odstranění permanentního make-upu laserem jsou individuální a závisí na konkrétních potřebách klientky. Níže uvádím orientační ceník, přesnou cenovou kalkulaci provedeme během konzultace.

Oprava a odstranení permanentního make-upu

 • Nekomplikovaná obnová permanentního make-upu, aplikovaného v jiném salonu Podle ceny základní aplikace
 • Odstranění remuverem (1. procedura) 2000 Kč
 • Odstranění remuverem (2. a každá další procedura) 1500 Kč
 • Odstranění laserem (1 procedura) 3000 Kč
 • Oprava korigující barvou po odstranění remuverem (1 pigment) 3200 Kč
 • Složíta oprava po odstranění remuverom – kombinace korigujících barev (2 pigmenty) a removeru od 3900 Kč
 • Komplikovaná oprava Individualně,
  podle ceníku

Dopřejte si vizáž, jakou si zasloužíte

Přijďte na opravu či odstranění PMU a buďte se svým vzhledem spokojená!

Oprava a odstranění permanentního make-upu obrázek 2

Metody odstranění PMU

Používám unikátní metodu, vybudovanou ve spolupráci se zkušenou dermatoložkou MUDr. Innou Kondrachinou. Bezpečnost a vysoká efektivita jsou pro nás prioritou.

Proto používáme pro odstranění PMU kombinaci laseru a removeru s podporou dermatologickými preparáty. Tato kombinace umožní zvýšit efekt po každé proceduře odstranění a zmenšit jejich počet a přitom garantuje bezpečnost pro pleť.

 • Procedura laserového odstranění se provádí na klinice Innart Skin, na certifikovaném piko-laseru.
 • V roce 2023 jsem absolvovala školení laserového odstranění.
 • Odstranění removerem provádím od roku 2020.

Toto jsou 3 základní metody

Mám bohaté zkušenosti s tím, v jakých případech a jak tyto metody kombinovat. Proto pro každou klientku nabízím individuální postup.

 • Remover
 • Laser
 • Korekční pigmenty

 • V praxi se řídím přístupem "ze špatného obočí udělat hezké".

  Další metody

  Někdy se stává, že jsou zbytky starého PMU velmi jemné nebo že starý PMU má dobrý tvar, ale časem získal nehezkou barvu.

  V takových případech můžeme barvu jednoduše obnovit pomocí korekčního pigmentu.

  Jaký je průběh odstranění PMU

  Odstranění permanentního make-upu (PMU) laserovou metodou je postup, který vyžaduje pečlivý a profesionální přístup. Zde je stručný přehled průběhu tohoto procesu.

  Průběh

  Začínáme konzultací, během které probereme vše o vašich cílech a očekávání. Vysvětlím vám proces a zodpovím všechny vaše otázky.

  Během samotného zákroku je použit speciální laser, který generuje krátké, silné pulzy světla, jež jsou absorbovány pigmenty PMU.

  Tento proces rozkládá pigmenty na menší částice, což umožňuje jejich postupné odstranění z těla.

  Oprava a odstranění permanentního make-upu obrázek 4
  Oprava a odstranění permanentního make-upu obrázek 6

  Hojení

  Po odstranění PMU může být ošetřená oblast citlivá, zarudlá a mírně oteklá. Je důležité dodržovat pokyny o následné péči, včetně používání speciálních mastí a vyvarování se slunečnímu záření.

  V průběhu několika následujících dnů se pokožka zpravidla hojí. Mohou se objevit malé krusty nebo odlupování kůže. Je důležité tuto oblast chránit a cíleně neloupat.

  Péče po proceduře

  Po odstranění PMU bude vaše pokožka citlivější. Důkladná péče a používání předepsaných produktů jsou klíčem k rychlému a bezproblémovému hojení.

  Vyvarujte se tření nebo dotýkání se ošetřené oblasti, aby se zabránilo podráždění a infekcím. Pokud se objeví jakékoli neobvyklé příznaky, komplikace nebo nepohodlí, ihned kontaktujte odborníka.

  FAQ - Odstranění PMU Praha

  V této sekci naleznete odpovědi na nejčastější otázky ohledně odstranění permanentního make-upu. V případě dalších dotazů se na mě neváhejte obrátit.

  Odstranění PMU laserovou metodou může být spojeno s mírným nepohodlím nebo tlakem během procedury. Avšak většina klientek tento proces považuje za dobře snesitelný, a to díky použití lokální anestezie.

  I když je odstranění PMU laserem obvykle bezpečné, existují možná rizika a vedlejší účinky, včetně zarudnutí, oteklých očních víček a dočasných změn v pigmentaci kůže. Detailně vás informuji o těchto aspektech během konzultace.

  Odstranění PMU vyžaduje odborné znalosti a speciální vybavení. Nesnažte se tuto proceduru provádět doma, protože to může vést k nežádoucím následkům a poškození pokožky. Vždy se obracejte pouze na kvalifikovaného specialistu a dodržujte všechny instrukce.

  Ráda vás přivítám v luxusním salonu Cherubino. Odpočiňte si v rozkošné a zároveň útulné atmosféře!