Permanentní make-up v Praze

Oprava a odstranění permanentního make-upu

Vracím přirozenou krasu Vašemu obličeji

Moderní způsoby opravy a odstranění starého permanentního make-upu, umělecký přistup, preciznost v provědění procedury a Vaše trpělivost pomahají mě opravit chyby nezodpovědných kosmetiček. Ať permanentní make-up přestané Vás trápit, a začné prácovat, jak má – udělá Vás hezčí a uleví Vám život.

Riziko popularity permanentního make-upu

V posledních letech permanentní make-up stal jednou z nejpopulárnějších zkraslujících procedur. Problem je v tom, že hodně kosmetiček, které to provádějí, bohužel, nemá k tomu delikatnímu zákroku zodpovědný přistup ani estetickou zkušenost. Proto velmi často vidíme špatné vysledky a pokazené oblečeji. 

Oprava a odstranění permanentního make-upu

Co přesně se stává u špatně provedeného permanentního make-upu?

 • Asimetrie ve všech oblastech: křivé obočí, oční linky a rty
 • Divné barvy obočí
 • Velmi hrube a desivé tvary obočí
 • Efekt `rozmazaná rtěnka`
 • Rozpité, hrubé oční linky 

To vše dostávají ženy, když se narazejí na špatnou kosmetičku. A místo toho, aby vypadali stale upravené a ušetřili čas na líčení, musejí pořad dokreslovat nebo maskovat pokažené obočí či rty.

Jak Vám s tím pomužu?

Pokud máte podobní situace, a chcete toho zbavit nebo přivest obličej do pořádku, ráda Vám s tím pomůžu.

Používám pro to tyhle metody:

 • odstranění remuverem,
 • kompensační pigmenty,
 • partnerské lazeové odstranění permanentního make-upu ve klinice Beautyshape (dostanete ode mně pokaz se slevou)

Každý případ je individuální. Diki velké zkušenosti umím vybrat nejefektivnější kombinace způsobu pro každou klientku.

Kolik sezení budeme na to potřebovat?

To také je velmí individuální a zaleží na: 

 • intensitě pigmentu, 
 • chemiském složení pigmentu,
 • hloubce tetování,
 • době, jak dlouho je pigment v pleti,
 • mastnosti pleti,
 • imunitě.
V praxe to znamená, že pro není hodně tmavé zbytky bez velké asymetrie, fleků a přesných hranic stačí 3 sezení, ale v nekterých případech muže dochazet do 8 a více sezení.
 
 

Když máte trapnou situaci s permanentním make-upem, potřebujete radu, nebo jste rozhodla přístoupit k opravě, přijďte na konzultace. 
Vám poradím a spolu naplanujeme vhodnou cestu zákroků.

Objednat si termín

tel. (+420) 774 705 467

Recenze o mé práci na Google: 

Karolina Salim
Karolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.
Jana Motlikova
Jana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!
Móňa H.
Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.
Beata Chejstovska
Beata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for years and definitely recommend :).
Hana Kordačová
Hana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno, where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.
Next Reviews
js_loader

Velmi Vám poděkují za recenzi o mé práci: