Permanentní make-up v Praze

Jak funguje cover up starého tetování (přetetování)?

Jak funguje cover up starého tetování?

Víte, ze občas pracují s tetováním.

Včera přišla ke mně stálá klientka s prosbou. Předem několika lety si nechala udělat abstraktní tetování v růžových odstínech. Je moc hezké udělané, jen s časem to začalo připomínat pigmentové fleky. Proto rozhodla s tím pokračovat a použit tu abstrakce jako základ do dalšího grafického motivu. 

Cover up sterého tetování je spoluprace tatera a zakaznika. Tater ze sveho profesionalního a uměleckého pohledu muže nabidnou efectivní cestu. Zakaznik intuitivní citi, co by dal chtěl s tetování, udělat. Tak spolu vytvařejí novou verze tetování. Což bylo i u nás, a nám společně to podařilo: tady se objevili květiny 🙂 Práce jsme rozdělili na dva sezení cca po č hodiny.

Tady jsou fotky této práce – od načrtl ¨freestyle¨ do rjntcného vysledku. Mé větší portlofio najdete na stránce umělecké tetování

Myslím si, ze pro tatera stejně jako pro kosmetičku, která pracuje s permanentním make-upem, je velmi důležité mít aspoň základní uměleckého vzdělávání. Protože jen ono dovolí mistru vidět celek, postavit kompozice a vytvořit opravdu unikátní dílo pro konkrétní osobu.