Permanentní make-up v Praze

Přirozený permanentní make-up, odstranění a oprava permanentního make-upu

Přirozený permanentní make-up

Když je vidět Váse krásu, není jen obočí.

Přirozený permanentní make-up zvýrazní obličej tím, že zesilí Váš přirozený kontrast. Při tom ale nebude nápadný. Zůstanete sami sebou, a budete jasnější, výraznější. Při pohledu na Vás nikdo neřekne: “Ach, ona si nechala udělat obočí!”, ale si pomyslí: “Jak dobře a upravené vypádá!”.

Když nemáte ličení ve zvyku, nebo chcete, aby nikdo (ani manžel) nepoznal, že máte trvalé líčení, přirozený permanentní make-up je Vaši volbou.

Mé klientky po aplikaci přirozeného permanentního make-upu dostávají komplimenty takového druhu: “Vypadaš moc hezké! Neco jsi udělala? Zmněnila jsi barvu vlasů?” Ocenují to jako nejlepší chvalu mé práce 🙂

Permanentní make-up obočí - tetování obočí

Proč permanentní make-up má byt přirozený?

Protože nejlepší permanentní make-up je ¨nevidetelní¨:)

Permanentní make-up v přirozeném stylu je základ, díky kterému budete vždy vypadat dobře. To je zlatý středek. Přirozený permanentní make-up nebude ¨bit do oka¨,  a všude bude k místu. A pokud je to žádoucí, může být doplněn klasickým make-upem – třeba, do dívadla nebo na party.

Přirozený permanentní make-up bude:dokonale ladit s rysy vašeho obličeje. Bude aplikován precizní rukou umělkeně. Linky zůstanou přesné, stíný budou jemné.

A už se nemusíte denně ličit!

Hlavním povoláním jsem umělekyně. Mám magisterský titul v oboru architektura a v oboru designu. Zabívám se estetikou přes 20 let. Od roku 2017 počítám přírodní permanentní make-up jako svou hlavní službu pro Vás.

Vaš obličej je pro mě obrazem, ve kterém vidím jedinečnou harmonii. A dělám tetování tak, aby zdůraznilo krásu, která je ve Váse vlastní. Vaše tvář bude výraznější, budete působit přirozeně, harmonicky a elegantně.

Jaké metody permanentního make-upu použivám pro přirozený styl?

V podstatě, metody jsou stejný jako u ¨výrazného¨ PMU:

Ale u přirozeného permanentního make-upu důležité je ne”co”, ale “jak”.

Prece v tom ¨jak¨mí pomahá velká zkušenost, umělecký pohled, znalosti estetických zákonů a sledovaní pravidlům harmonie.

Proto můžete byt jistá ve výsledků 🙂

Jak spravně vybrat, čím u přirozeného permanentního make-upu začit?

Přijdte na konzultaci, a c výběrem postupu aplikovaní Vám pomohu. Společně vybereme podle Vašich individualních řis, věku, barevného typu a dalších osobních vlastností, co bude pro Vás vhodnější – tetování obočí, očních linek nebo rtů. Jakou metodu vybrat a čím bude lepší začit.

Objednat si termín na konzultaci

tel. (+420) 774 705 467

Recenze o mé práci na Google: 

Karolina Salim
Karolina Salim
20:38 26 Oct 22
So far I've had the first session, I'll still go for proofreading, but I'm satisfied. Just done great, excellent approach, everything explained and questions answered. Follow-up care explained and Ms. Olga explained what to expect. Professional and friendly approach, pleasant environment, no long wait. I definitely recommend it.
Jana Motlikova
Jana Motlikova
13:07 08 Oct 22
I felt wonderful at Mrs. Olga's place. She made my mouth beautiful... I needed to cover a scar and Mrs. Olga gave me the kiss of my dreams, for which I thank her very much.I didn't hesitate for a second and had my eyebrows done, which were perfect...exactly what I always imagined. And since then I no longer have to look for eyebrows every morning 😂She is a great woman...Thank you very much!
Móňa H.
Móňa H.
13:24 25 Sep 22
Mrs. Brovchenko is very nice as a person, her work is of high quality, at a high level. No waiting, no downtime, the whole process went very quickly and the result is really good. He is a professional who cares about his work. I definitely recommend it.
Beata Chejstovska
Beata Chejstovska
11:46 05 Sep 22
Mrs. Olga is very kind, pleasant and gentle and above all a professional in her place. Beautiful and clean environment. I've been going to her for years and definitely recommend :).
Hana Kordačová
Hana Kordačová
07:26 02 Sep 22
I am very satisfied. Mrs. Olga approaches her work "on clients" very professionally and responsibly. I have never encountered such care in Brno, where I live. Mrs. Olga, even in view of her other artistic orientation, is able to give very good advice and subsequently "process" the wishes of the client.
Next Reviews
js_loader

Velmi Vám poděkují za recenzi o mé práci: